By submitting this form you agree to our Terms & Conditions and Privacy Policy
(Question: 1603959432)
A soda costs $8 each. How many can you buy with $250?
A. 30 B. 31 C. 13 D. 14
Browse through all Practice Tests available for Grade 4
Browse through all worksheets available for Grade 4